fbpx
לצפייה במכשירי טאבלט - יש לסובב את המכשיר לרוחב

צרי איתנו קשר

0723910412
לחצי על המספר לחיוג מהיר

מלאי טופס אונליין ונחזור אלייך צ'יק צ'אק

לחצי כאן להמשך לטופס

[email protected]
לחצי על כתובת המייל לשליחת אימייל

שאלות נפוצות

כל פרק מתפרס על פני שבועיים, כאשר כל סרטון מוקדש לצפייה בתוכן והפנמתו ויישום אחר ההנחיות מכל סרטון. בשבוע שאחריו יישום כל הדגשים וההנחיות יחד. המטרה היא לסגל שינויים בהדרגתיות על מנת לזהות את צרכי הגוף שלך כדי לעבור לאורח חיים בריא.
סה"כ משך התוכנית חודשיים וחצי

בסיום הליך הרכישה ותוך יום עסקים אחד לכל המאוחר, נשלח אלייך קישור למייל עבור צפייה בכל שיעורי הקורס.

כן!, קיים ליווי קבוצתי בקבוצת ווצאפ איתי, נשות הצוות המקצועי שלי ועם כל נשות הקהילה אשר נמצאות בתהליך בדיוק כמוך. המטרה היא לתמוך, לחזק ולענות על שאלות כל אחת מניסיונה.
בנוסף למי שתרצה ליווי צמוד ופרטני קיים מסלול של תוכנית ליווי 1-1 שם הליווי הוא אישי ומתבצע מפגש דו שבועי עם מיה למעקב אחר תוצאות והצעות לשיפור וייעול לקבלת מקסימום תוצאות.

מלבד הנחיות ודגשים לקבלת תוצאת הירידה במשקל, התוכנית מתעסקת גם בפן הרגשי של התהליך, חיבור לעצמך הינו גורם חשוב ומשמעותי לעבר ההצלחה אליה את כה שואפת להגיע. תלמדי להבין את השפה של הגוף שלך ורצונותיו, ביצוע שינויים ברי קיימא באורח החיים וטיפוח חשיבה חיובית.

אכווין אותך לעבר דרך לחיים בריאים ומאושרים יותר.

בהחלט, זה יכול להיראות מבלבל עם כל האפשרויות בחוץ. מה שמייחד את הקורס הזה הוא שלא מדובר בתיקונים מהירים או בהבטחות ריקות. במקום זאת, הוא מספק לך הבנה הוליסטית של הגוף שלך ומנחה אותך בהגדרת יעדים ריאליים וברי השגה. הקורס מבוסס על המסע האישי שלי ועל אינספור הנשים האחרות שעבדתי איתן.

התכנית בנויה בול בשבילך! בניתי אותה כך שתתאים לנשים עסוקות במהלך היום יום.

הסרטונים הינם קצרים, באורך של 5 דקות בערך שם יש הסבר מעמיק מה נדרש ממך לעשות ובכלל, הסברים על תהליכי הגוף. מעבר לזה, המתכונים המלווים את התוכנית קלים ופשוטים להכנה כך שלא נדרש מאמץ כביר אבל כן תקבלי מקסימום טעם והזנה! ועוד דבר, האימונים שאני ממליצה עליהם הם לא בהכרח יידרשו ממך להשקיע שעתיים שלוש. אני מאמינה שגם אימון של כמה דקות יכול לספק לגוף את מה שהוא צריך. הכל תוך כדי הקשבה וחמלה לעצמך.

קבלת תוצאות הינה אינדיבידואלית ומשתנה מאחת לאחרת. זה משתנה במטרה שלך ובמבנה הגוף שלך.
נשים רבות חשו בשינוי כבר תוך שבועיים בלבד!

ראשית בחרי את המסלול המועדף עלייך ולאחר מכן עלייך להשאיר פרטים באתר על מנת שנציגה תחזור אלייך עם כל הפרטים. תהליך הרכישה מתבצע דרך הנציגה באמצעות דף סליקה מאובטח שיישלח אלייך או באמצעות העברה בנקאית.

בוודאי! ניתן לצפות בתוכנית מכל טלפון נייד חכם, מחשב, טלוויזיה חכמה ועוד!

בכלל לא! אחד המרכיבים המרכזיים בתוכנית הוא להנגיש ארוחות טעימות ומזינות שכל המשפחה שלך תהנה מהן.

קיימת החדרה הדרגתית של מזונות בריאים יותר בתכנית עבור התזונה שלך של משפחתך.
אכילה בריאה היא לא משעממת או תפלה.

התוכנית דורשת מחויבות. אבל זה גם נועד להתאים לחיים שלך, לא להיפך.

הגוף שלך צריך לשרת אותך, ולכן את לא תרדי 5 קילו בשבוע. אבל תתחילי לראות שינויים (אפילו תוך שבועיים) שייגרמו לך להרגיש טוב יותר עם הגוף שלך.